Notícies

Els comerços col·laboren en la difusió de 'La flauta màgica'

Barcelona, 20 de juliol de 2016. Barna Centre (Barri Gòtic), Amics de la Rambla i Eix Comercial del Raval col·laboren amb el Liceu per promocionar La flauta màgica. Més de 150 establiments (botigues, restaurants, etc) s’afegeixen a aquesta iniciativa per recolzar l’estrena de La flauta màgica col·locant a l’aparador o mostrador del seu comerç un atractiu Display promocional de l’òpera de Mozart. Està col·locat a un lloc visible tant per a veïns del barri com per a turistes.

Com a agraïment a la seva col·laboració els propietaris van ser convidats a l’assaig general de La flauta màgica i van poder gaudir en primera persona de l’espectacular muntatge que està tenint un gran èxit de públic aquí i arreu on s’ha representat.