Temporada 2016/17

Compra ara

Abonaments de Temporada (Torns A, B, C, D, E, H, T)

Torn A
  • Macbeth
    Dilluns 10 Octubre 20:00
  • Elektra
    Dilluns 19 Desembre 20:00
  • Werther
    Dilluns 23 Gener 20:00
  • Ballet Preljocaj
    Dimecres 8 Febrer 20:00
  • Quartett
    Dilluns 27 Febrer 20:00
  • Rigoletto
    Dilluns 3 Abril 20:00
  • L'holandès errant
    Dimarts 2 Maig 20:00
  • La Fille du Régiment
    Dimarts 16 Maig 20:00
  • Concert Joyce Didonato & Il pomo d'oro
    Diumenge 4 Juny 18:00
  • Don Giovanni
    Dilluns 19 Juny 20:00
  • Il trovatore
    Dilluns 24 Juliol 20:00
Torn B
  • Macbeth
    Dijous 13 Octubre 20:00
  • Le nozze di Figaro
    Dimecres 16 Novembre 20:00
  • Elektra
    Dijous 15 Desembre 20:00
  • Werther
    Dijous 19 Gener 20:00
  • Ballet Preljocaj
    Dijous 9 Febrer 20:00
  • Quartett
    Dijous 2 Març 20:00
  • Rigoletto
    Dijous 6 Abril 20:00
  • L'holandès errant
    Dijous 18 Maig 20:00
  • Cicle Txaikovski Violí
    Dijous 1 Juny 20:00
  • Don Giovanni
    Dijous 22 Juny 20:00
  • La vídua alegre
    Dijous 27 Juliol 20:00
Torn C
  • Macbeth
    Dissabte 8 Octubre 20:00
  • Concert Dmitri Hvorostovsky
    Diumenge 6 Novembre 18:00
  • Le nozze di Figaro
    Dissabte 19 Novembre 20:00
  • Elektra
    Divendres 23 Desembre 20:00
  • Werther
    Dissabte 28 Gener 20:00
  • Ballet Preljocaj
    Dissabte 11 Febrer 21:00
  • Rigoletto
    Dissabte 1 Abril 20:00
  • L'holandès errant
    Dissabte 6 Maig 20:00
  • La Fille du Régiment
    Dissabte 27 Maig 20:00
  • Don Giovanni
    Dissabte 1 Juliol 20:00
  • Il trovatore
    Divendres 21 Juliol 20:00
Torn D
  • Macbeth
    Dijous 20 Octubre 20:00
  • Recital Sondra Radvanovsky
    Dijous 22 Desembre 20:00
  • Werther
    Dimecres 25 Gener 20:00
  • Ballet Preljocaj
    Divendres 10 Febrer 20:00
  • Quartett
    Dimecres 22 Febrer 20:00
  • Thaïs
    Dimecres 1 Març 20:00
  • Rigoletto
    Dijous 30 Març 20:00
  • L'holandès errant
    Dimecres 10 Maig 20:00
  • La Fille du Régiment
    Dimecres 24 Maig 20:00
  • Don Giovanni
    Dimecres 21 Juny 20:00
  • Il trovatore
    Dimecres 26 Juliol 20:00
Torn E
  • Macbeth
    Divendres 14 Octubre 20:00
  • Le nozze di Figaro
    Dijous 10 Novembre 20:00
  • Rèquiem de Mozart
    Dijous 17 Novembre 20:00
  • Ballet Nacional Sodre / Uruguay - Julio Bocca
    Divendres 16 Desembre 20:00
  • Werther
    Divendres 3 Febrer 20:00
  • Thaïs
    Dissabte 4 Març 20:00
  • Rigoletto
    Divendres 24 Març 20:00
  • La Fille du Régiment
    Divendres 19 Maig 20:00
  • L'holandès errant
    Divendres 26 Maig 20:00
  • Don Giovanni
    Divendres 30 Juny 20:00
  • Il trovatore
    Divendres 28 Juliol 20:00
Torn H
  • Macbeth
    Divendres 7 Octubre 20:00
  • Le nozze di Figaro
    Dilluns 7 Novembre 20:00
  • Rèquiem de Mozart
    Dimarts 15 Novembre 20:00
  • Elektra
    Dimecres 7 Desembre 20:00
  • Ballet Nacional Sodre / Uruguay - Julio Bocca
    Dimarts 20 Desembre 20:00
  • Werther
    Dimecres 18 Gener 20:00
  • Rigoletto
    Dimecres 29 Març 20:00
  • L'holandès errant
    Dilluns 22 Maig 20:00
  • La Fille du Régiment
    Dilluns 29 Maig 20:00
  • Don Giovanni
    Dimarts 20 Juny 20:00
  • Il trovatore
    Dijous 20 Juliol 20:00
Torn T
  • Macbeth
    Diumenge 16 Octubre 17:00
  • Le nozze di Figaro
    Diumenge 20 Novembre 17:00
  • Elektra
    Diumenge 11 Desembre 17:00
  • Ballet Nacional Sodre / Uruguay - Julio Bocca
    Diumenge 18 Desembre 17:00
  • Werther
    Diumenge 15 Gener 17:00
  • Concert Gregory Kunde i Juan Jesús Rodríguez
    Diumenge 12 Febrer 17:00
  • Rigoletto
    Diumenge 2 Abril 17:00
  • La Fille du Régiment
    Diumenge 21 Maig 17:00
  • L'holandès errant
    Diumenge 28 Maig 17:00
  • Don Giovanni
    Diumenge 2 Juliol 17:00
  • Il trovatore
    Diumenge 23 Juliol 17:00

Abonaments Reduïts (Torns F, G)

Torn F
  • Macbeth
    Diumenge 23 Octubre 18:00
  • Le nozze di Figaro
    Dissabte 12 Novembre 18:00
  • Ballet Nacional Sodre / Uruguay - Julio Bocca
    Dissabte 17 Desembre 17:00
  • Werther
    Dissabte 4 Febrer 18:00
  • Teuzzone
    Dissabte 25 Febrer 18:00
  • Rigoletto
    Dissabte 25 Març 18:00
  • Il trovatore
    Dissabte 29 Juliol 18:00
Torn G
  • Le nozze di Figaro
    Dilluns 14 Novembre 20:00
  • Werther
    Dimecres 1 Febrer 20:00
  • Teuzzone
    Divendres 24 Febrer 20:00
  • Rigoletto
    Dimarts 21 Març 20:00
  • Cicle Txaikovski Piano
    Dijous 25 Maig 20:00
  • Don Giovanni
    Dimarts 27 Juny 20:00
  • Il trovatore
    Dilluns 17 Juliol 20:00

Abonaments Populars (Torns PA, PB, PC, PD, PE)

Torn PA
  • Die Zauberflöte
    Dilluns 12 Setembre 20:00
  • Macbeth
    Dimarts 11 Octubre 20:00
  • Werther
    Dimarts 31 Gener 20:00
  • Rigoletto
    Dimecres 22 Març 20:00
  • Don Giovanni
    Dilluns 26 Juny 20:00
Torn PB
  • Die Zauberflöte
    Divendres 16 Setembre 20:00
  • Macbeth
    Dissabte 22 Octubre 20:00
  • Ballet Nacional Sodre / Uruguay - Julio Bocca
    Dissabte 17 Desembre 21:00
  • Werther
    Divendres 27 Gener 20:00
  • Quartett
    Divendres 3 Març 20:00
Torn PC
  • Die Zauberflöte
    Dijous 15 Setembre 20:00
  • Recital Simon Keenlyside
    Divendres 18 Novembre 20:00
  • Werther
    Dimarts 17 Gener 20:00
  • Rigoletto
    Dimarts 28 Març 20:00
  • Don Giovanni
    Dimecres 28 Juny 20:00
Torn PD
  • Die Zauberflöte
    Dissabte 17 Setembre 18:00
  • Werther
    Diumenge 29 Gener 18:00
  • Ballet Preljocaj
    Dissabte 11 Febrer 17:00
  • Quartett
    Diumenge 26 Febrer 18:00
  • L'holandès errant
    Diumenge 14 Maig 18:00
Torn PE
  • Die Zauberflöte
    Dimarts 13 Setembre 20:00
  • Macbeth
    Dimecres 19 Octubre 20:00
  • Werther
    Dimarts 24 Gener 20:00
  • Rigoletto
    Dimecres 5 Abril 20:00
  • Il trovatore
    Dimarts 18 Juliol 20:00