LICEU UNDER 35

Si tens menys de 35 anys vine a l'òpera per 15€

I puritani + DJ al Foyer + Food stands 

Liceu Under 35 és un nou producte adreçat exclusivament a joves menors de 35 anys, que podran assistir a la preestrena de l’espectacle inaugural adquirint qualsevol localitat del teatre a un preu únic de 15 euros

Una nit en què es podrà gaudir no només de l’òpera I puritani de Vincenzo Bellini, sinó també d’una sessió en directe amb DJ Cucut al Foyer fins a la mitjanit, de Food Stands instal·lats al Saló de Miralls i al Foyer, i tot acompanyat d’una copa de cocktail Bellini de benvinguda. Una experiència de més de 5 hores de música que se celebrarà dos cops cada temporada i que vol anar més enllà de l’òpera i acostar-la a les noves generacions.

19h Obertura portes + cocktail benvinguda
20h Inici de l'òpera I puritani de Bellini
21:15h Entreacte (30 minuts) + Food Stands
23h Food Stands + DJ al Foyer

Coneix els detalls de l'òpera I puritani, una de les millors òperes de Bellini.

Serà imprescindible acreditar l’edat a l’entrada amb el DNI.
Podran assistir a la funció els joves nascuts fins a l'any 1983 (inclós).
Espectacle no recomanat per a menors de 15 anys.
Els menors de 14 anys hauran d'assistir acompanyats d'un adult menor de 35 anys.
La consumició als Food Stands no està inclosa al preu de l'entrada. 

Amb el suport de:

 

L’artista i il·lustradora Lara Lars s’ha encarregat de dissenyar la imatge gràfica del ‘Liceu under 35’.

October 2018

4Thursday19:00

Registra't al nostre butlletí per estar informat amb antelació de tota l'agenda del Liceu

Subscribe