FLAIX PRESENTA: MAESTRO

El 2018, va néixer un fenomen que va trencar les regles del joc

Per primer cop, el gran teatre del Liceu es va convertir en una gran festa de la música electrònica. Des de llavors, més d’11.000 persones ja han viscut MAESTRO. I ara hi tornem!

FLAIX presenta: MAESTRO powered by AUDI E-TRON.

MAESTRO és el resultat d'una fusió sense precedents. La música avançada, eclèctica i avanguardista representada amb la música electrònica, fusionada amb la bellesa, la delicadesa i la identitat inimitable de la música clàssica.

Un espectacle únic que repassa la història de la música electrònica dels últims 30 anys, amb DJ’s i una orquestra simfònica en directe de més de 80 músics i artistes interpretant èxits de Laurent Garnier, Daft Punk, Avicii, Tiesto, Derrick May, David Guetta, Bob Sinclar, Moby o Robert Miles entre molts d'altres. Tot plegat combinat amb imatges que han marcat una època.

October 2019

17Thursday19:00
17Thursday22:30