Languages

Quiosc

Latest Publications

La traviata

16 November 2020 | La veu del Liceu - 03

Una exaltació a la vida i a les virtuts humanes com ara la generositat, la compassió i el sacrifici pels altres.

Microòperes

Sis Solos Soles (espectacle cancel·lat)

01 November 2020 | Programa de mà

Download

More publications

Òpera

Don Giovanni

22 October 2020 | Programa de mà

Download
Recital

Recital Juan Diego Flórez

21 October 2020 | Programa de mà

Download

Don Giovanni

06 October 2020 | La Veu del Liceu 02

Don Giovanni, seductor en sèrie i narcisista obsessiu compulsiu, tot infringint les regles socials s’acaba traint a si mateix: acompanyat pel sofisticat servent Leporello, viurem les seves aventures amoroses, i perseguit pel fantasma de l’home assassinat al primer quadre, acabarà sopant amb ell i serà instat a penedir-se’n, però s’hi negarà.

Òpera versió concert

Il trovatore

01 October 2020 | Programa de mà

Download
Recital

Recital Sondra Radvanovsky i Piotr Beczała

27 September 2020 | Programa de mà

Download
Concert

'Del dolor a l'esperança' Concert a la Basílica de Montserrat

20 September 2020 | Programa de mà

Download

Les Obsessions

16 August 2020 | La veu del Liceu 01

Des de la vessant artística, aquesta temporada 2020-21 us presentem una programació que trenca amb les anteriors. Ofereix un guió i un relat; un fil conductor que relliga cadascun dels títols d’òpera, dansa i concerts simfònics: les obsessions i l'espiral creatiu.